Про нас >

 

Що таке правова служба захисту прав жінок?

Віртуальна правова служба створена для захисту прав жінок у сфері праці та підприємництва; сімейних відносинах; у комунікаціях жінок із органами влади та для протидії дискримінації за ознакою статі.

 

Як виникла ідея створення такої служби?

До Жіночого консорціуму України та до організацій-партнерів надходить багато скарг від жінок, права яких порушують як в трудових так і в сімейних відносинах. Проблеми, з якими найчастіше звертаються - це питання, пов’язані з порушенням трудового і сімейного права, надання соціальних пільг і гарантій, питання дискримінації за ознакою статі. Також звертаються із питаннями стосовно створення громадських організацій та профспілок для захисту власних прав та просування інтересів жінки.

Звернення показують, що жінки – навіть ті, що працюють в середній ланці менеджменту компаній, не завжди обізнані зі своїми правами і потребують правової просвіти стосовно своїх трудових прав та питань дискримінації за ознакою статі.

Ми вважаємо, що ситуацію потрібно змінювати.

Індивідуальні консультації он-лайн дають змогу допомогти великій кількості жінок. Спілкування на цьому електронному майданчику, сподіваємось, збільшить загальну поінформованість, надасть жінкам підтримку та створить моделі успішного вирішення проблем, що мотивуватиме інших захищати свої права.

 

Наші партнери

Ініціативу підтримує Фонд з прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Інформаційно-правовим партнером виступає компанія Ліга-Закон. Правовий партнер із питань сімейного права – АО "С.Т. Партнерс".

 

Хто вас консультуватиме?

Поради надаватимуть фахівці юридична компанія «Фомін, Сергієнко і Партнери» і адвокатське об'єднання "С. Т. Партнерс", а також громадські організації - члени Мережі ЖКУ - Чернігівська обласна організація спілки жінок України, Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА».

 

Яку допомогу тут можете отримати будь-яка жінка?

Якщо у вас є проблеми із соціальним забезпеченням, якщо роботодавець порушує ваші права чи виникли труднощі у підприємницькій діяльності; якщо є проблеми у сімейних відносинах чи у контактах з органами влади; якщо вас дискримінують за ознакою статі чи є якість питання у громадській діяльності. У всіх цих випадках вам підкажуть, допоможуть, проконсультують.

 

У якій формі ви можете отримати допомогу?

Окрім он-лайн консультування на сторінці wcu-network.org.ua представлено алгоритми Ваших дій у проблемній чи кризовій ситуації та шаблони необхідних Вам документів. Крім того тут ви можете одразу прочитати відповідь на питання, що часто задаються, а також ознайомитися з підбіркою тематичних статей

 

Ми допоможемо Вам не тільки захистити свої права, а й повірити у власні сили!