Всi експерти

Експерти, які консультують на Службі правової допомоги для жінок, мають відповідний багаторічний досвід надання юридичних консультацій і захисту жінок в суді.

Ірина Сергієнко> Вiдповiдає у роздiлi Права у трудових відносинах і підприємницькій діяльностіПротидія дискримінації за ознакою статі

Останнiй пост експерта

Права працюючих матерів в Україні. Вам корисно це знати!

Багато сучасних жінок не хочуть робити вибір між особистим життям (чоловіком, дітьми) та кар’єрою. Сьогодні, ми хочемо бути успішними та фінансово незалежними не менше ніж представники чоловічої статі. Водночас, ми залишаємось жінками та хочемо пережити радість материнства, мати міцну родину та надійного партнера поряд.

подробицi >
Володимир Ковальчук> Вiдповiдає у роздiлi Права у трудових відносинах і підприємницькій діяльностіВзаємини із органами владиДіяльність громадських організацій

Останнiй пост експерта

Жіночі громадські організації і надалі працюють у правовому полі

Отже, з іноземними агентами, на щастя, поки-що обійшлося. Проте, соціально активним громадянам, об`єднаним у громадські організації (а таких організацій в Україні понад 40 тисяч) слід знати та виконувати приписи вже діючого на сьогодні законодавства, яке впливає на різні аспекти прояву громадянської активності.

подробицi >
Олена Сiбiрцева> Вiдповiдає у роздiлi Права у сімейних відносинах

Останнiй пост експерта

Здоровенькi були, я з вами!

Доброго дня, вiдтепер я буду вiдповiати на вашi запитання.

подробицi >
Світлана Трофимчук> Вiдповiдає у роздiлi Права у сімейних відносинах

Останнiй пост експерта

Раздел прав и обязанностей по договору ипотеки в случае развода

Во время пребывания в браке супруги зачастую не задумываются о каких-либо последствиях, которые могли бы возникнуть в случае его расторжения. На протяжении семейной жизни стороны обзаводятся имуществом, ведут общий быт, заключают сделки в своих интересах, а всё вышеперечисленное, в свою очередь, порождает ряд прав и обязанностей, в объёме которых далеко не всегда просто разобраться.

подробицi >
Тетяна Мельник> Вiдповiдає у роздiлi Права у сімейних відносинах

Останнiй пост експерта

Де шукати підтримки, якщо ви зазнаєте насильства в сім’ї

Люди, які страждають від насильства в сім’ї, нерідко вагаються, чи варто розповідати про це іншим. А якщо розповідати, то кому і чи допоможе це вирішити проблему.

подробицi >