Тематичнi консультацiї >

Взаємини із органами влади

Сучасний світ ставить жінку перед необхідністю постійно взаємодіяти з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, посадовцями та службовцями різного рівня. І взаємодія ця не завжди буває позитивною. Захищати себе від неправових дій органів влади потрібно, а як це зробити – пояснять наші фахівці.

У цьому розділі ви дізнаєтеся як визнати протиправними рішення органів влади щодо вас. Яу оскаржити бездіяльність владних структур, як домогтися скасування якихось рішень. Як зобов'язати органи влади вчинити певні дії чи утриматися від якихось дій. Як стягти із владних структур компенсацію та багато іншого.

Наші фахівці пояснять, як жінкам домогтися дотримання своїх прав, свобод та інтересів у сфері публічно-правових відносин з органами влади.
 

Запитати
Для того, щоб поставити запитання необхiдно увiйти або зарееструватися

Питання роздiлу

< назад

Вiдповiдь:

На підставі підпункту 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України платнику податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, у 2014 році надається, так звана, податкова соціальна пільга у розмірі 609 грн на кожну таку дитину. Тобто у Вашому випадку, з нарахованої вам зарплати бухгалтерія спочатку утримає 3.6% єдиного соціального внеску, а потім, з метою оподаткування, зменшить залишок на 1218 грн (2 дитини по 609 грн.). І вже з того, що залишиться буде утриманий податок за ставкою 15%. Таким чином, сума зекономлених коштів складе — 182.7 грн. Доречно згадати, що пільга надається кожному з батьків, але одному з них — за умови, що зарплата у 2014 році не перевищить 1710 грн, а іншому — 3420 грн. (1710 грн. х 2 дітей.).
Для того, щоб скористатись пільгою слід звернустись до бухгалтерії із заявою, до якої додати копії свідоцтв про народження дітей.

 

02.04.2014 Володимир Ковальчук