Тематичнi консультацiї >

Взаємини із органами влади

Сучасний світ ставить жінку перед необхідністю постійно взаємодіяти з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, посадовцями та службовцями різного рівня. І взаємодія ця не завжди буває позитивною. Захищати себе від неправових дій органів влади потрібно, а як це зробити – пояснять наші фахівці.

У цьому розділі ви дізнаєтеся як визнати протиправними рішення органів влади щодо вас. Яу оскаржити бездіяльність владних структур, як домогтися скасування якихось рішень. Як зобов'язати органи влади вчинити певні дії чи утриматися від якихось дій. Як стягти із владних структур компенсацію та багато іншого.

Наші фахівці пояснять, як жінкам домогтися дотримання своїх прав, свобод та інтересів у сфері публічно-правових відносин з органами влади.
 

Запитати
Для того, щоб поставити запитання необхiдно увiйти або зарееструватися

Питання роздiлу

< назад

Вiдповiдь:

абз.13 ст.1 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” визначає, що споживачем є фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу. Част. 3 ст.20 цього ж Закону передбачено, що споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Судова практика України підтверджує, що відсутність письмового договору між сторонами не звільняє від обов'язку оплачувати житлово-комунальні послуги, оскільки такий обов'язок прямо передбачений законом. У Вашому випадку, якщо доведеться йти до суду, слід потурбуватись про докази того, що послуги від місцевого ЖЕД Ви фактично не отримували. Такими доказами можуть бути як, наприклад, письмові документи, так і покази свідків.

30.05.2014 Володимир Ковальчук