Тематичнi консультацiї >

Права у сімейних відносинах

Для багатьох людей рідний дім та сім’я – саме те середовище де вони почуваються найбільш захищено та спокійно. Та, на жаль, іноді в цьому середовищі виникають проблеми, через які відчуття захищеності та спокою зникає. Тоді доводиться шукати вихід.

Наш розділ «Сімейне право» - це саме той ресурс, яким можна скористатися для вирішення конфліктів у сфері сімейних відносин.

Якщо ви розповісте про свою проблему консультанту, кваліфікований юрист допоможе вам розібратися, чи має проблема юридичне вирішення і, якщо це так, то підкаже шляхи її подолання.
 

Запитати
Для того, щоб поставити запитання необхiдно увiйти або зарееструватися

Питання роздiлу

< назад

Вiдповiдь:

Якщо між подружжям є спір про місце проживання дитини після розлучення, то це питання вирішується під час розгляду справи про розірвання шлюбу в суді.

Ви маєте право просити суд встановити місце проживання дитини з матір'ю. Разом з тим, домовитися з батьком дитини про спосіб його участі у вихованні дитини, іншими словами, коли і де він буде зустрічатися з донькою. Якщо вам не вдасться досягти домовленості, це питання буде винесено на розгляд опікунської ради за вашою заявою, або , на розгляд суду, якщо рішення опікунської ради когось із подружжя не задовільнить.Дане питання регулюється ст.ст.157-161 Сімейного кодексу України.

Батько дитини не має права погрожувати ні вам ні бабусі, якщо він і надалі буде це робити, ви маєте право звернутися до міліції з заявою про вчинення психологічного насильства.
Природньо, що ваша дитина страждає, адже вона любить і вас і батька. Намагайтеся разом з чоловіком якомога менше травмувати дитину, зверніться за порадою до дитячого психолога, він допоможе дитині пом'якщити стрес, викликаний розлученням батьків і адаптуватися до нових умов.

02.12.2014 Тетяна Мельник