Тематичнi консультацiї >

Взаємини із органами влади

Сучасний світ ставить жінку перед необхідністю постійно взаємодіяти з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, посадовцями та службовцями різного рівня. І взаємодія ця не завжди буває позитивною. Захищати себе від неправових дій органів влади потрібно, а як це зробити – пояснять наші фахівці.

У цьому розділі ви дізнаєтеся як визнати протиправними рішення органів влади щодо вас. Яу оскаржити бездіяльність владних структур, як домогтися скасування якихось рішень. Як зобов'язати органи влади вчинити певні дії чи утриматися від якихось дій. Як стягти із владних структур компенсацію та багато іншого.

Наші фахівці пояснять, як жінкам домогтися дотримання своїх прав, свобод та інтересів у сфері публічно-правових відносин з органами влади.
 

Запитати
Для того, щоб поставити запитання необхiдно увiйти або зарееструватися

Питання роздiлу

< назад

Вiдповiдь:

Так відповідно до п.п 8 п.8 ст.11 ЗУ "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" від 20.10.2014 № 1706-VII місцеві державні адміністрації в межах своїх повноважень забезпечують набуття відповідно до законодавства внутрішньо переміщеними особами за місцем їх фактичного перебування прав на земельну ділянку із земель державної власності.
Для реалізації цього права особі слід звернутись до відповідної районної державної адміністрації або виконкому міської ради за місцем свого фактичного перебування. Скоріше за все таку особу спрямують до місцевого відділу земельних ресурсів, де від неї вимагатимуть довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та заяву на отримання земельної ділянки із земель державної власності.
 

13.02.2015 Володимир Ковальчук